La Mante Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Bir Fransız polisiyesi olan La Mante, stilini taklit eden bir seri katilin polisle birlikte çalışmasını konu edinir. 2017 yapımı Netflix dizisi toplam 6 bölümden oluşmaktaç

Behzat Ç

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 3

Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu), 1985 yılında Polis Akademisi’nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Behzat’ın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı Berna (Hazal Kaya) intihar eder. Behzat, bu olaydan sonra yıkılır. Behzat […]

Animal Kingdom Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 23

Aynı adlı isimli filmin televizyon uyarlaması olan Animal Kingdom adlı televizyon dizisi TNT kanalında 2016 yılında ilk sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. Dizide, annesini aşırı dozdan kaybeden Joshua adında bir adamın annesinin ölümünden sonra Kaliforniya’da ki akrabalarının yanına dönmesini ve burada akrabalarının bir suç şebekesi olduğunu öğrenmesini konu edinir.

Wynonna Earp Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 25

Efsanevi iblis avcısı Wyatt Earp’ın büyük torunu olan Wynonna’yı konu edinen Kanada ve Amerika ortak yapımı televizyon dizisi olan Wynonna Earp ilk sezonuyla 2016 yılında ekranlara geldi. Özel silahı ile iblisleri avlayan Wynonna aynı zamanda esprili ve çılgındır da.

The End of the ****ing World Türkçe Dublajlı

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

The End of the ****ing World dizisi Netflix’in 2018 yılının başlarında izleyicilerine sunduğu kara mizah konulu dizidir. Birinci sezonu 8 bölümden oluşur ve dizide Alyssa ve James adında 17 yaşında bulunan iki gencin karşılaşması konu edinir.

The 100 Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 5 / 58

Nükleer kıyamet dünyanın sonunu getirmiştir ve dünyadan ayrılarak hayatta kalmayı başaran sadece 400 kişi vardır. Bunlar 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunanlardır. Zamanla nüfusları uzayda çoğalan ve geçim gittikçe zorlanan yaşam alanında idam gibi büyük cezalar vardır. Bu yüzden yönetim toplanarak 100 genç mahkumun dünyaya gönderilip yaşanılabilirliği test etmeyi ister.

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : 2 / 0

Zamanda yolculuk yaparak dedektiflik yapan ve tuhaf olayları konu edinen BBC kanalının bilim kurgu dizisidir. Bir kitap uyarlaması olan dizinin oyuncu kadrosunda Samuel Barnett, Elijah Wood, Hannah Marks gibi isimler bulunmaktadır.

Masters of Sex Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 36

The Pacific yazarı Michelle Ashford’ın hikayesini kaleme aldığı Masters of Sex, Thomas Maier’in kitabı Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love’ın televizyon uyarlaması olarak hazırlanıyor. Dizi, bir psikoterapi yöntemi olan modern cinsel terapinin kurucuları ve ilk uygulayıcıları William Masters ve Virginia […]

Black Mirror Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 19

İngiltere yapımı olan ve Netflix’de ekranlara gelen Black Mirror, ilk sezon bölümleriyle 2011 yılında izleyiciyle buluştu. Her sezon ve bölümlerinde farklı konuları işleyen yabancı dizi Charlie Brooker imzalıdır. Konuları gibi senarist ve yönetmenlerinde sürekli değiştiği dizide sabit kalan tek şey ise Kara ayna.

Peaky Blinders Türkçe Dublajlı

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 24

Steven Knight imzalı BBC kanalında 2013 yılında ekranlara gelmeye başlayan Peaky Blinders, başrolünde Cillian Murphy’nin bulunduğu suç temalı televizyon dizisidir. Dizi Birinci Dünya Savaşı sonrasındaki İngiltere’yi konu edinir.

Filtrele